Kontakt

Kontakt

Biuro Inżynierii Transportu
Pracownie Projektowe
Cejrowski & Krych sp.j.

ul. Wrocławska 10
(wejście od Gołębiej)
61-838 Poznań

Sekretariat
tel. 0 61 8 35 19 73
fax 0 61 8 33 03 77
email: bit@bit-poznan.com.pl


Pracownia planowania i badań symulacyjnych sieci transportowych
– 0 61 833 05 29

Pracownia projektowa dróg i ulic
– 0 61 833 73 08

Pracownia inżynierii ruchu (oprogramowanie)
– 0 61 833 73 16

Pracownia pomiarów i badań ruchu
– 0 61 622 97 96


Marek Cejrowski
cejrowski@bit-poznan.com.pl

Andrzej Krych
a.krych@bit-poznan.com.pl

Ewa Konieczna
ewa.konieczna@bit-poznan.com.pl

Maciej Hanelik
paczek@bit-poznan.com.pl

Andrzej Maćkowiak
mackowiak@bit-poznan.com.pl

Michał Mikołajczyk
mikolajczyk@bit-poznan.com.pl

Aldona Szymaniak
szymaniak@bit-poznan.com.pl

Joanna Thiem
joanna.thiem@bit-poznan.com.pl

Jacek Thiem
thiem@bit-poznan.com.pl

Łukasz Walter
lukasz.walter@bit-poznan.com.pl

Elżbieta Jakubiak
ela.jakubiak@bit-poznan.com.pl

Justyna Sumisławska
justyna.cieszynska@bit-poznan.com.pl

Marcin Popławski
marcin.poplawski@bit-poznan.com.pl

Robert Budny
budnyrobert@bit-poznan.com.pl

Łukasz Krakowski
lukaszkrakowski@bit-poznan.com.pl

Biuro Inżynierii Transportu - Pracownie Projektowe, ul. Wrocławska 10, 61-838 Poznań